MİSYON VE VİZYON

NCM International Misyonu Global Ekosisteme katkı sağlayan en büyük unsur olan insanın manevi, maddi ve bedensel sağlığını önemseyen bir anlayış biçimi oluşturmak üzerine kuruludur. Bu anlayışı oluşturmak için iş ortaklarının profesyonel hale gelmesini sağlayarak donanımlı ve kalkınmış girişimciler olmalarını hedefler. Bu hedefte ilerleyen her iş ortağının hayatlarını kolaylaştırmak için birçok imkân ve seçenek sunar. İş ortaklarının kendilerini keşfetme süreçlerinde onlara destek olurken hizmet ve ürünleri ile Dünya’ya değer katar.

NCM International Vizyonu Doğrudan satış ekonomisinde lider konuma yerleşerek sektöre yön vermek, her ülkeden küresel etki oluşturacak örnek liderler yaratmaktır.


DEĞERLERİMİZ

NCM International tüm dünyada geçerli olmasını temenni ettiği temel değerleri uygulayacağına söz verir. Sizden de aynısını bekler. Lütfen kopyalayın! Sadakat, dürüstlük, iyi niyet ve adalet.

ADALET: İş ortaklarımız ve dünya çapındaki tüm çalışanlarımıza, derece, ünvan, konum, dil, din ve cinsiyet gözetmeksizin eşit davranmakta kararlıyız.

DÜRÜSTLÜK: Doğruyu tüm gerçekliğiyle, şeffaf ve ilkeli şekilde konuşup savunmamız gerektiğinin farkındayız.

SADAKAT: Başarılı olmak için en önemli kuralın karşılıklı güvene dayalı oluşan sadakat duygusu olduğunu biliyoruz.

İYİ NİYET: İş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile tüm ilişkilerimizi iyi niyete dayalı kuruyoruz.

YENİLİKÇİ BİR AİLE ŞİRKETİ

Aile şirketi kavramı her ülkede farklılıklar gösterebilir ancak NCM International tüm üyelerini aileden gören, kurumu geleceğe taşıyacak kurallar ile yönetilen vizyoner bir doğrudan satış şirketi. Kazançlı marketing planı, kurumsal iç yapısı, görev ve sorumlulukları belirlenmiş, her ülkeye hizmet vermek üzere tasarlanmış departmanları ile küresel pazarda hedeflediği rekabetçi rolü şimdiden sahiplendi. Öngörüsü yüksek ve değerleri kuvvetli bu yapının temelleri uzun yıllar önce Sayın Nebahat ve Celal Kutlu çifti tarafından atıldı.

 

.

 

 

 

 

 

33 yıl boyunca Alman sigorta sektörüne büyük değer katan Kutlu ailesi, uzun süren satış ve pazarlama deneyimlerinden sonra çok önemli bir olgu üzerine odaklandılar. Başarılarla dolu geçen iş hayatlarında herkes onlar gibi şanslı değildi. İnsanlar kazanmak için kendilerinden çok fazla ödün veriyorlardı. Mevcut sistemde büyük emek harcayan, yorulan ve çaba gösteren herkes başarılı olamıyordu. Küresel düzeydeki bu sisteme meydan okuyarak, emek ve çabanın karşılığı ile paralel, doğrudan kazanç elde edilecek bir sistem üzerinde çalışmaya başladılar. Yorulan ve yaşlanan bedenlere sağlıklı bir gelecek sunmak, her bireyin kendi nesline miras bırakabileceği bir yapı oluşturmak hedefi ile bu yolculuğa çıkma kararı verdiler. NCM International bu misyonu ile 2016 yılında Almanya’da büyük bir coşku ile kurularak tüm Avrupa’ya hizmet vermeye başladı. Büyük tecrübe ve deneyimlerini 2019 yılında Türkiye’ye taşıyarak resmi olarak faaliyetlerine başladı. Değerli Nebahat ve Celal Kutlu Türkiye ile birlikte ortadoğu operasyonlarını, ailenin 2. kuşağı Sayın Niyazi ve Mert Kutlu Amerika ile Avrupa operasyonlarını yönetmektedir.

Bizim için her iş ortağı, ailenin bir parçası. Onlara iş ortağı dememizin bir sebebi de bu. Birlikte Dünya doğrudan satış sektörüne yön vermek istiyoruz. Dünyanın her yerinde sağlıklı ve zengin NCM üyeleri olsun istiyoruz. Varlığı ve zamanı paylaşarak bunu yapabiliriz. NCM International, her iş ortağının daha varlıklı olmaları için her türlü imkanı en içten samimiyetiyle sunmak üzere kuruldu. Bu gücü doğru kullanan NCM liderleri, kitlelere hitap ederek kendilerini tanıtmaya ve elde ettikleri varlık ile ilham olmaya başladılar bile.
Onlarla gurur duyuyoruz!                                                                                        

Şirketimizin finansal gücü ve ticari kabiliyeti, ekonomiyi ve dünya doğrudan satış trendlerini çok iyi takip etmemizden geliyor. Doğru zamanda doğru hamleleri yaparak iş ortaklarımızın ihtiyaç duyulan ürünleri tüketicilere herkesten önce ulaştırmalarını sağlıyoruz. Bu sayede kısa sürede, yüzbinleri aşan iş ortaklarımız ile milyonlarca dolar ticari hacme ulaştık. Beraber kazandık ve paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. İş ortaklarımız temel değerlerimiz doğrultusunda çalışarak topluma örnek birer rol model haline geliyor. Yüzleri gülen ve kendilerini güvende hisseden paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.                                                              

NCM International bireylerin kendini geliştirmesi, deneyim kazanmaları ve geleceğe ışık tutan liderler olmaları için zenginleştirilmiş bir içerik ve deneyim sunmaktadır. NCM International’in kazançlı marketing planını ve muhteşem ürünlerini keşfedin! Her NCM İş ortağı sizin için bir yol göstericidir. İşinizin başlangıcı için neler yapmanız gerektiği konusunda sponsorluk hizmetini verecek şekilde bilinçlenmiştir.

Sağlıklı bir yaşam ve finansal özgürlüğü herkesin hak ettiğine inanıyoruz. 
Bunun için var olan tüm gücümüzle işimizi Dünya’ya yaymak için olağanüstü bir çaba sarf ediyoruz.

Dünden aldığımız deneyim ve bugünden aldığımız yaşam
enerjisi ile geleceği şekillendirmek mümkün.

NCM, yenilenmek, daha fresh ve özgür hissetmek için yaratıcı
ürünler sunuyor. Kendi işini kurmak isteyenler için ise marketing
plan yalın ve net.

.

.

.

.

.

.

.

Siz de katılın!
Büyüyen NCM International tüketicileri ve
iş ortakları arasında yerinizi alın.