Nasıl Distribütör Olunur? Avantajları Nedir?

Network Marketing geçmişi 1800’lü yıllara kadar dayanan, ülkemizde ise 1993 ve 1994 yıllarında Amerikalı şirketlerin faaliyetleri ile başlayan ve her geçen gün dahada gücünü arttıran bir sektör haline gelmiştir.

Network marketing sektöründe en önemli faktörlerden biri “doğru şirket” tanımıdır ve doğru şirket tanımı bir çok olguya bağlıdır. Doğru şirket olmanın en başında tecrübe gelir. Doğru plan ve doğru ürün çeşitliliği ise olmazsa olmazlar arasında yer almıştır.

NCM İnt. şirketi; Sektörün iyi olan tüm özelliklerini bünyesinde barındırarak, her geçen gün dahada güçlü yönlerini ve iyi olan tüm özelliklerini artırarak pazarda yerini dahada sağlamlaştırmış ve sınıfının lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kanunlarımızla ve şirket ilkelerimizle uyumlu her birey NCM İnt. şirketinde distribütör olabilir. Distribütör olmak isteyen herkes kendi sponsorunu seçerek kendi işini kurabilir. Distribütörler; ürün veya ürünlerin satın alma, kullanma ve tavsiye etme aşamalarında ücret ödemesi yapar.

Bu aşama da distribütör olmak; indirimli ürün alma avantajını yanında getirir. Network marketing sektörünün en güçlü yanı olan kazanç sistemi ise distribütörün kendi tercihi ile doğru orantılı olup, kullanıp kullanmamak kişinin kendi insiyatifine göre değişir.