İlk alışverişiniz gerçekleştikten sonra tüm iş ortağı avantajlarından faydalanabilmek için back office’i iyice araştırın. NCM International tarafından iş ortaklarına sunulan ürünleri ve ayrıcalıklı marketing planı öğrenin. Her şeyden önce kendinize ve başarabileceğinize olan inancınızı kuvvetlendirin. Şirketin sosyal medya hesaplarını takibe alarak, düzenlenen eğitimlere katılın. Duyuruları takip etmeyi unutmayın.

Kişi listenizi ve hedef kitlenizi belirledikten sonra ilk deneyim için hazır olun. Bu esnada sponsorundan yardım isteyebilirsin. Sizinle birlikte olması ilk deneyim sırasında hata yapma riskinizi azaltacaktır.

Öğrendiğiniz bilgiler ile ürünleri ve marketing planı pazarlayın. Ürün satmaya çalışın ve ekip oluşturmak için deneyim kazanın. Tüketicileri ve potansiyel iş ortaklarınızı birbirinden ayırın. Unutmayın; satış yapmak kazançlı, satış ekipleri kurmak ve ekip liderleri yetiştirmek daha kazançlıdır.

Hızlı başlangıç yaparak bir çok ek fırsatı yakalamanız mümkün. Kazanç planına hakim olun ve ilk 4 hafta içinde yapacaklarınızı belirleyin. Bu bir maraton ve ilk 100 metre çok önemli. Start çizgisi, iş ortağı olduğun gün ve saattir. Start Bonus’u öğren. Hızlı başla! Kendini şirkete tanıtma ve ekstra kazanç fırsatını kaçırma.
İş ortaklarımızın elde ettiği başarılı çalışmalar büyük önem taşır. Her başarı, ödüllendirilmesi gereken müthiş bir emeğin sonucu ortaya çıkar. Bunu çok iyi biliyoruz! NCM International, iş ortaklarının elde ettiği başarıları sertifikalandırarak kurum içinde resmileştirir. Sertifikası kesinleşmiş her kariyer için ekstra bir bonus ödemeyi taahhüt eder. (Bknz. Şirket ilkeleri ve yönetmeliği) İlk kariyerini al ve kendini ödüllendir.

NCM International, benimsediği değerleri sahiplenen kişilerden oluşan bir topluluk oluşturmayı amaçlar. Değerlerimizi öğren! İnsanları olumlu yönde etkileyerek bulunduğumuz topluma değer katmak, Dünya’yı daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek hepimizin sorumluluğu.

NCM Döngüsü, siz değerli iş ortaklarımıza garanti edilen dinamik kurum yapısını gösterir.

NCM International, şirketin tüm birim ve unsurlarını bu döngü ile kontrol ederek “sürekli” yeniler.